Субота, 24.08.2019, 23:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сторінка для батьків

Сторінка для батьків


        Дитиною вважається кожна людська особа до досягнення нею 18-ти років. В різні епохи неоднаково дивилися на виховання і догляд за дітьми. Тільки у 17-18 ст. на дітей, нарешті, починають звертати увагу – шиють дитячий одяг, створюють дитячі іграшки, пишуть дитячі книги, дитячі пісні та музику. "А хіба раніше діти не мали одягу, іграшок? – спитаєте ви”. Не мали. Дитина носила довгу сорочку, а коли виростала – одяг, як у дорослих. У середньовічній Німеччині слово дитина було синонімом слова "дурень”. Знаємо, що дітям було нелегко, не було законів, які б оберігали їхнє життя. Тільки у 1924 р. у м. Женеві було прийнято Декларацію прав дитини. А у 1959 р. розроблена і втілена в життя нова Декларація прав дитини. 1989 р. у Ною-Йорку всі прогресивні країни світу підписалися під Конвенцією прав дитини. В 1991 р. Україна приєдналася до Конвенції. В 1993 р. в м. Києві створено Всеукраїнський комітет захисту дітей.Згідно з Конвенцією Україна у квітні  2001 р. прийняла Закон про охорону дитинства. Дитина потребує особливої охорони і піклування як до, так і після народження.
  • Основне батьківське завдання - виростити зрілу та відповідальну людину. Але які б якості батьки не намагалися розвивати в дитині, головне - будувати виховання на любові.

       Увага! Небезпека! 
Шановні батьки! З метою запобігання дитячним самогубствам, просимо ознайомитися з нижче викладеною інформацією:


   
 Захистити комп'ютер і дитину.  Шановні батьки, Ви напевно замислюєтеся, наскільки корисне і безпечне дозвілля Вашої дитини в Інтернеті. 
  • Пропонуємо Вам пройти спеціальний тест, результати якого покажуть, чи достатні міри, що вживаються Вами для забезпечення безпеки й розвитку Вашої дитини? Чи досить часу Ви проводите з дитиною? Чи стали Ви для дитини головним експертом з поводження в різних життєвих ситуаціях? Відповідайте, будь ласка, на питання, обравши один варіант відповіді. Пройти тест. 
  • Чи контролюєте Ви своїх дітей під час роботи за комп'ютером? В цьому вам допоможуть безкоштовні програми сайту "
    Родительский контроль". 
  • Проводииться активне розповсюдження посібника, що містить перелік онлайн-загроз та засоби їх уникнення, загальну інформацію о мережі та практичні рекомендації, як забезпечити безпеку дитини в мережі та навчити її піклуватися про безпеку: власну та всієї сім‘ї. Посібник розміщено у вільному доступі на нашому спеціальному ресурсі www.online-bezpeka.kyivstar.ua .
  • Дивитись презентацію "Безпека дітей в Інтернеті"        

     Рецепт щастя. Візьміть чашу терпіння, налийте туди повне серце любові, вкиньте дві пригорщі щедрості, хлюпніть туди гумору,посипте добром, додайте якомога більше віри, і все це добре перемішайте. Потім намажте на шматочок відпущеного Вам життя і пропонуйте всімкого зустрінете на своєму шляху.

Форма входу
Пошук
Календар

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Друзі сайту

Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1.


Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz